Fotowoltaika dla domu


Fotowoltaika dla domu to pakiet, jaki kierujemy do klientów indywidualnych, poszukujących kompleksowych świadczeń z zakresu projektowania, montażu oraz serwisowania instalacji. Domowa instalacja fotowoltaiczna, aby była maksymalnie wydajna i pozwalała na uszczuplenie wydatków związanych z opłacaniem energii elektrycznej, dostarczanej przez zewnętrznych dostawców, powinna być odpowiednio zoptymalizowana do zapotrzebowania danego gospodarstwa domowego. Na etapie projektowania instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego nieocenione okaże się wsparcie zespołu naszych doświadczonych fachowców, którzy pomogą Państwu dobrać właściwe moduły i inne elementy domowej instalacji fotowoltaicznej.

Kwestie ekonomiczne to jeden z głównych powodów, dla których coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych decyduje się na wdrożenie rozwiązań fotowoltaicznych. Inwestorzy nie tylko mogą uniezależnić się od dostawców prądu, ale również ubiegać się o atrakcyjne dofinansowania do domowej instalacji fotowoltaicznej. Co więcej, klienci z sektora prywatnego otrzymują możliwość odliczenia aż 18% kosztów związanych z montażem oraz eksploatacją instalacji fotowoltaicznej w domu od podatku dochodowego.

Fotowoltaika w nowym domu

Zakres naszych działań jest szeroki, co doceniają wszyscy kontrahenci. Zespół fachowców Soren zajmuje się całościowym projektowaniem instalacji fotowoltaicznych w nowo powstałych i już istniejących budynkach, montażem oraz kompleksowym serwisowaniem. Kluczem do sukcesu jest szczegółowe opracowanie projektu instalacji fotowoltaicznej dla domu, z uwzględnieniem jej mocy, bazując na zapotrzebowaniu mieszkańców na ilość energii elektrycznej. Pozwala to na dużą ergonomię i optymalizację kosztów eksploatacji instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego.

Fotowoltaika w nowych domach i nie tylko opiera się na urządzeniach oraz elementach od renomowanych na rynku producentów – Fronius, Growatt, Longi, Salaredge, Viessmann, naszych wieloletnich partnerach biznesowych. Dzięki długiej współpracy, możemy zagwarantować doskonałą znajomość sprzętu, a także części wymienne w atrakcyjnych, pozarynkowych cenach.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły współpracy, poznać Państwa indywidualne preferencje oraz przedstawić wstępny koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego. Mogą Państwo liczyć na profesjonalizm i fachowe doradztwo, poparte doświadczeniem oraz wiedzą. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą!

Skontaktuj się już teraz : https://soren.com.pl/kontakt/