Fotowoltaika dla rolnictwa


Fotowoltaika dla rolnictwa to rozwiązania dedykowane gospodarstwom, które chcą znacząco obniżyć koszty zakupu energii elektrycznej. Instalacje projektujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, a przede wszystkim zapotrzebowaniem energetycznym gospodarstwa. Panele pozwalają zmniejszyć wydatki ponoszone na prąd, nawet o kilkadziesiąt procent.

Realizujemy inwestycje kompleksowo, określając, jaki rodzaj oraz moc urządzeń należy zastosować w konkretnej lokalizacji. Zajmujemy się także montażem paneli, ich konserwacją oraz późniejszym serwisowaniem. Klientom zapewniamy profesjonalną opiekę na każdym etapie, także w kwestiach formalno – prawnych, które nasi specjaliści pomagają załatwić, aby instalacja mogła być eksploatowana zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Fotowoltaika w rolnictwie

Warto wspomnieć, że fotowoltaika w rolnictwie to nie tylko oszczędności związane z zakupem energii elektrycznej, ale także możliwości odliczenia części poniesionych wydatków od podatku rolnego. Zgodnie bowiem z ustawą o Podatku Rolnym, odliczeniu może podlegać nawet 25% wartości inwestycji w odnawialne źródła energii. Dzięki temu rozwiązaniu instalacja paneli fotowoltaicznych jest jeszcze bardziej opłacalna.

Aby dostarczać naszym klientom nowoczesne, wydajne i trwałe rozwiązania, współpracujemy z czołowymi producentami paneli oraz inwerterów. Marki takie jak: Fronius, Growatt, Longi, Solaredge czy Viessmann oferują najwyższej jakości urządzenia, które wyróżniają się także doskonałymi parametrami technicznymi. Rodzaj podzespołów dopasowujemy do indywidualnych uwarunkowań gospodarstwa, proponując klientom kilka wariantów instalacji fotowoltaicznej.

Panele słoneczne dla rolników

Panele słoneczne dla rolników można także sfinansować w systemie ratalnym. Z myślą o klientach poszukujących tego typu rozwiązań, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę niskooprocentowanego kredytu. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem finansowania można załatwić na miejscu w naszej firmie, niemal od razu poznając decyzję kredytową. Instalacja fotowoltaiczna dla rolnika, dzięki między innymi możliwości odliczenia części kosztów od podatku, zwraca się w ciągu kilku lat.

Zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły związane z inwestycją w odnawialne źródła energii. Zapewniamy pełne wsparcie doświadczonych pracowników, którzy projektują indywidualne instalacje fotowoltaiczne dla rolników. Nasi klienci mogą także liczyć na kompleksowe doradztwo w kwestiach formalnych, minimalizujące państwa zaangażowanie w sprawy urzędowe.

Skontaktuj się już teraz : https://soren.com.pl/kontakt/