Kalkulator


Niższe rachunki, niezależność energetyczna, realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego, wzrost wartości nieruchomości oraz atrakcyjne programy dofinansowań to tylko kilka kwestii, które wpływają na wzrost popularności rozwiązań fotowoltaicznych zarówno wśród osób z sektora prywatnego, jak i biznesowego. Decydując się na rozwiązania OZE, warto zadbać o parę aspektów – m.in. jakość modułów fotowoltaicznych, ich rodzaj, umiejscowienie czy adekwatną do zapotrzebowana moc instalacji. Pomocny w doborze odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej okaże się kalkulator, jaki przygotowaliśmy.

Przy użyciu kalkulatora fotowoltaicznego Soren oszacują Państwo właściwą moc paneli fotowoltaicznych, odpowiadającą na potrzeby danego gospodarstwa domowego lub firmy. Kalkulator fotowoltaiczny jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, a ponadto pozwala zweryfikować oszacowaną moc instalacji fotowoltaicznej o dogodnej dla Państwa porze dnia, bez konieczności konsultowania się w danym momencie ze specjalistami.

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Pionowo
Poziomo
Prognozowana wycena instalacji fotowoltaicznej
Suma
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Pionowo
Poziomo
Prognozowana wycena instalacji pompy ciepła
Suma
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Instalacja fotowoltaiczna – kalkulator

Jak obliczyć orientacyjną moc paneli fotowoltaicznych i koszty instalacjiw kalkulatorze? Wystarczy możliwie jak najdokładniej uzupełnić formularz zgłoszeniowy, podając dane kontaktowe, wybierając producenta modułów, preferowane umiejscowienie instalacji oraz roczne zużycie energii elektrycznej, a następnie przesłać informacje do naszych wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie danych będą mogli dobrać najlepszą dla Państwa instalację fotowoltaiczną.

Kalkulator fotowoltaiczny to narzędzie, który pozwala uzyskać bardzo szybko odpowiedź na nurtujące pytania i wątpliwości. Należy jednak zaznaczyć, iż bazując na jedynie kilku informacjach, przesłanych za pośrednictwem kalkulatora, specjaliści Soren mogą przygotować orientacyjny kosztorys oraz moc paneli fotowoltaicznych. Mając to na uwadze, warto skorzystać z pomocy fachowców i umówić się na spotkanie, podczas którego będą mogli dokonać inwentaryzacji dachu, jego kąt nachylenia oraz ogólne warunku techniczno-instalacyjne.

Kalkulator opłacalności instalacji fotowoltaicznej

Zachęcamy do wypełniania poniższego formularza w kalkulatorze fotowoltaicznym, aby uzyskać konkurencyjną ofertę na instalację. Gwarantujemy szybką odpowiedź, profesjonalne podejście, otwartość na założenia projektowe klientów i atrakcyjne koszty instalacji fotowoltaicznych. Usługi Soren są kompleksowe, dlatego poza doborem rodzaju i mocy instalacji fotowoltaicznej, oferujemy również przygotowanie szczegółowego projektu, montaż oraz serwisowanie instalacji. Zapraszamy do kontaktu!